Pasek skórzany BELTIMORE r.85-100 cm E36 czarny
59.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 59.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 59.90 zł
Opis:
| Kolory | brązowy, beżowy |
| Rozmiar pasków | r.85-100 cm |
- Kolory - brązowy, beżowy
- Rozmiar pasków - r.85-100 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 4 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klasyczna klamra w kolorze postarzanego srebrna |
Parametry:
| SKU | 72114 |
|---|

/tommy-hilfiger-pasek-meski-new-denton-belt-4-0-e367863162-brazowy-1.jpg)

/tommy-hilfiger-pasek-damski-th-modern-2-5-aw0aw17496-czarny-0000305050717.jpg)

/pasek-damski-liu-jo-aa6240-es029-brazowy-0000306028128.jpg)