Pasek skórzany BELTIMORE r.85-100 cm E35 brązowy
59.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 59.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 59.90 zł
Opis:
| Kolory | brązowy, beżowy |
| Rozmiar pasków | r.85-100 cm |
- Kolory - brązowy, beżowy
- Rozmiar pasków - r.85-100 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 4 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klasyczna klamra w kolorze postarzanego srebrna |
Parametry:
| SKU | 72104 |
|---|




/pasek-calvin-klein-dress-plaque-pebble-35mm-adj-lv04d7080g-czarny-0000305731593.jpg)
/tommy-hilfiger-pasek-meski-denton-3-5-rev-am0am13012-granatowy-0000304415340.jpg)
/calvin-klein-pasek-square-buckle-ck-loop-25mm-lv04f7050g-brazowy-0000305949073.jpg)