Pasek skórzany BELTIMORE r.85-100 cm E35 brązowy
59.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 59.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 59.90 zł
Opis:
| Kolory | brązowy, beżowy |
| Rozmiar pasków | r.85-100 cm |
- Kolory - brązowy, beżowy
- Rozmiar pasków - r.85-100 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 4 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klasyczna klamra w kolorze postarzanego srebrna |
Parametry:
| SKU | 72104 |
|---|

/calvin-klein-pasek-damski-slim-square-buckle-belt-2-0-k60k613235-czarny-0000304616020.jpg)
/pasek-meski-aeronautica-militare-252cp0266upl00312-brazowy-0000305685131.jpg)
/pasek-meski-tommy-hilfiger-denton-3-5-ext-am0am13536-brazowy-0000305370396.jpg)
/pasek-damski-patrizia-pepe-cw6409-l001-r874-bezowy-0000306034839.jpg)
/pasek-damski-guess-bw9343-p6225-ecru-0000305925572.jpg)
