Pasek skórzany BELTIMORE r.125-140 cm E37 brązowy
59.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 59.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 59.90 zł
Opis:
| Kolory | brązowy, beżowy |
| Rozmiar pasków | r.125-140 cm |
- Kolory - brązowy, beżowy
- Rozmiar pasków - r.125-140 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 3,3 cm-3,5 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klamra klasyczna satynowa |
| Rodzaj klamry paska | Klasyczna |
Parametry:
| SKU | 72146 |
|---|

/pasek-damski-boss-50548522-czarny-0000305428950.jpg)
/pasek-damski-guess-bw9328-p6130-czarny-0000305814999.jpg)
/polo-ralph-lauren-pasek-meski-36mm-pp-plaque-belt-405691693002-brazowy.jpg)

/pasek-damski-calvin-klein-emblem-buckle-25mm-fixed-smooth-lv04f7072g-czarny-0000305554048.jpg)
