Pasek skórzany BELTIMORE r.120-135 cm E35 brązowy
59.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 59.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 59.90 zł
Opis:
| Kolory | brązowy, beżowy |
| Rozmiar pasków | r.120-135 cm |
- Kolory - brązowy, beżowy
- Rozmiar pasków - r.120-135 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 4 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klasyczna klamra w kolorze postarzanego srebrna |
Parametry:
| SKU | 72097 |
|---|


/pasek-damski-tommy-hilfiger-new-danny-belt-ww0ww11590-606-1.jpg)


/pasek-meski-calvin-klein-emblem-cutout-w-aop-35mm-adj-lv04d7122g-czarny-0000305731647.jpg)
/pasek-tommy-jeans-tjw-bold-flag-3-0-aw0aw18099-bialy-0000305733160.jpg)