Pasek skórzany BELTIMORE r.115-130 cm E42 czarny
59.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 59.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 59.90 zł
Opis:
| Kolory | brązowy, beżowy |
| Rozmiar pasków | r.115-130 cm |
- Kolory - brązowy, beżowy
- Rozmiar pasków - r.115-130 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 3,3 cm-3,5 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klamra klasyczna satynowa |
| Rodzaj klamry paska | Klasyczna |
Parametry:
| SKU | 72128 |
|---|

/pasek-gino-rossi-c-noah-zz24083-brazowy-5906751253434.jpg)
/boss-pasek-meski-50522768-czarny-0000305667335.jpg)
/pasek-boss-boss-icon-leat-os35-50546937-czarny-0000305667441.jpg)
/pasek-damski-guess-bw9323-p6120-czarny-0000305815026.jpg)
/pasek-calvin-klein-casual-pin-buckle-35mm-fixed-lv04d7088g-czarny-0000305731623.jpg)
