Pasek skórzany BELTIMORE r.115-130 cm E37 brązowy
59.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 59.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 59.90 zł
Opis:
| Kolory | brązowy, beżowy |
| Rozmiar pasków | r.115-130 cm |
- Kolory - brązowy, beżowy
- Rozmiar pasków - r.115-130 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 3,3 cm-3,5 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klamra klasyczna satynowa |
| Rodzaj klamry paska | Klasyczna |
Parametry:
| SKU | 72148 |
|---|



/pasek-damski-patrizia-pepe-2w0016-l113-fb30-czarny-0000305583536.jpg)


/tommy-hilfiger-pasek-damski-th-logo-3-0-rev-mono-aw0aw18019-czarny-0000305733276.jpg)