Pasek skórzany BELTIMORE r.115-130 cm E35 brązowy
59.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 59.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 59.90 zł
Opis:
| Kolory | brązowy, beżowy |
| Rozmiar pasków | r.115-130 cm |
- Kolory - brązowy, beżowy
- Rozmiar pasków - r.115-130 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 4 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klasyczna klamra w kolorze postarzanego srebrna |
Parametry:
| SKU | 72098 |
|---|




/twinset-pasek-damski-252ta403a-bordowy-0000305840103.jpg)
/tommy-jeans-pasek-meski-tjm-austin-seasonal-3-5-am0am14234-czarny-0000305733122.jpg)