mężczyźni
Pasek męski skórzany premium szeroki 4cm klasyczny czarny Beltimore Jeans E11 : Kolory - czarny, Rozmiar pasków - r.85-100 cm
59.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 59.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 59.90 zł
Opis:
| Kolory | czarny |
| Rozmiar pasków | r.130-145 cm |
- Kolory - czarny
- Rozmiar pasków - r.130-145 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 4 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klasyczna klamra w kolorze postarzanego srebrna |
Parametry:
| SKU | 71844 |
|---|---|
| Materiał | jeans |
| Płeć | mężczyźni |

/calvin-klein-saszetka-nerka-cargo-waistbag-lv04d3130g-czarny-8719849898342.jpg)
/guess-saszetka-pmbalo-p5235-brazowy-7621235332358.jpg)
/guess-torebka-cirene-hwtg96-68180-bordowy-0198659024239.jpg)
/guess-torba-weekendowa-wilder-travel-twhp74-52025-brazowy-0198659033101.jpg)
/calvin-klein-torebka-hardware-flap-shoulder-bag-lv04f3146g-czarny-8721224074975.jpg)
/guess-torebka-hwqg98-94770-bialy-0198659018603.jpg)