mężczyźni
Pasek męski skórzany premium szeroki 4cm klasyczny czarny Beltimore Jeans E11 : Kolory - czarny, Rozmiar pasków - r.110-125 cm
59.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 59.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 59.90 zł
Opis:
| Kolory | czarny |
| Rozmiar pasków | r.110-125 cm |
- Kolory - czarny
- Rozmiar pasków - r.110-125 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 4 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klasyczna klamra w kolorze postarzanego srebrna |
Parametry:
| SKU | 71849 |
|---|---|
| Materiał | jeans |
| Płeć | mężczyźni |

/michael-kors-wymienny-pasek-do-smartwatcha-mks8066set-kolorowy-4064092312294.jpg)
/guess-naszyjnik-jubn05-018jw-srebrny-7620837552003.jpg)
/karl-lagerfeld-torebka-b1w50015-bezowy-0000305789624.jpg)
/gino-rossi-torebka-eo-lda8806-1-bezowy-5906751753859.jpg)
/valentino-torebka-alexia-vbs5a803-czarny.jpg)
/valentino-torebka-ada-vbs51o09-bezowy-8054942220639.jpg)