mężczyźni
Pasek męski skórzany premium szeroki 4cm klasyczny czarny Beltimore Jeans E04 : Kolory - czarny, Rozmiar pasków - r.95-110 cm
54.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 54.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 54.90 zł
Opis:
| Kolory | czarny |
| Rozmiar pasków | r.95-110 cm |
- Kolory - czarny
- Rozmiar pasków - r.95-110 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 4 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klasyczna klamra w kolorze postarzanego srebrna |
Parametry:
| SKU | 72089 |
|---|---|
| Materiał | jeans |
| Płeć | mężczyźni |

/michael-kors-zegarek-corey-mk7548-rozowy-4064092339970.jpg)
/valentino-duzy-portfel-damski-divina-vps1r4155g-czarny-8058043479910.jpg)
/valentino-torebka-blossom-re-vbs8p207-bezowy-8054942608369.jpg)
/guess-torebka-sally-hwqg99-21210-czarny-0000305927132.jpg)
/tous-torebka-city-m-kaos-icon-2002355251-czarny-0000305998644.jpg)
/casio-zegarek-ltp-b150d-7bef-srebrny-4549526364280.jpg)