mężczyźni
Pasek męski skórzany premium szeroki 4cm klasyczny czarny Beltimore Jeans E04 : Kolory - czarny, Rozmiar pasków - r.85-100 cm
54.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 54.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 54.90 zł
Opis:
| Kolory | czarny |
| Rozmiar pasków | r.85-100 cm |
- Kolory - czarny
- Rozmiar pasków - r.85-100 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 4 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klasyczna klamra w kolorze postarzanego srebrna |
Parametry:
| SKU | 72087 |
|---|---|
| Materiał | jeans |
| Płeć | mężczyźni |

/eva-minge-torebka-eo-anika-lda8635-czarny-5906751642498.jpg)
/plein-sport-zegarek-thunderstorm-chrono-psaba0123-czarny-7630615131153.jpg)
/nine-west-torebka-eo-jorra-lda8453-czarny-5906751543191.jpg)
/valentino-torebka-stem-re-vbs8p107-brazowy-8054942607096.jpg)
/valentino-torebka-alexia-summer-vbsa0d04-bezowy-0000305941343.jpg)
/lauren-ralph-lauren-torebka-431p10531005-ecru-3616854265129.jpg)