mężczyźni
Pasek męski skórzany premium szeroki 4cm klasyczny czarny Beltimore Jeans E04 : Kolory - czarny, Rozmiar pasków - r.135-150 cm
64.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 64.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 64.90 zł
Opis:
| Kolory | czarny |
| Rozmiar pasków | r.135-150 cm |
- Kolory - czarny
- Rozmiar pasków - r.135-150 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 4 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klasyczna klamra w kolorze postarzanego srebrna |
Parametry:
| SKU | 78728 |
|---|---|
| Materiał | jeans |
| Płeć | mężczyźni |

/patrizia-pepe-torebka-8b0305-l162-czarny-0000306035386.jpg)
/nine-west-torebka-ceo-mercer-mood-ky317-bezowy-5906751863084.jpg)
/valentino-torebka-divina-vbs1r401g-zloty-1.jpg)
/guess-naszyjnik-jubn06-283jw-srebrny-0000306145085.jpg)
/patrizia-pepe-torebka-8b0256-l148-r874-bezowy-0000306035171.jpg)
/calvin-klein-torebka-bold-ck-metallic-camera-bag-lv04f3331g-czarny-8721224850289.jpg)