mężczyźni
Pasek męski skórzany premium szeroki 4cm klasyczny czarny Beltimore Jeans E04 : Kolory - czarny, Rozmiar pasków - r.130-145 cm
64.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 64.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 64.90 zł
Opis:
| Kolory | czarny |
| Rozmiar pasków | r.130-145 cm |
- Kolory - czarny
- Rozmiar pasków - r.130-145 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 4 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klasyczna klamra w kolorze postarzanego srebrna |
Parametry:
| SKU | 77029 |
|---|---|
| Materiał | jeans |
| Płeć | mężczyźni |

/guess-kolczyki-jube05-511jw-zloty-7621235404215.jpg)
/michael-kors-zegarek-bryant-mk7539-srebrny-4064092340372.jpg)
/love-moschino-torebka-jc4121pp0nkd020a-brazowy-8059987916066.jpg)
/emporio-armani-zegarek-classics-ar11599-srebrny-4064092263558.jpg)
/liu-jo-zegarek-juniper-tlj2333-srebrny-8055385054065.jpg)
/boss-etui-na-karty-kredytowe-50529503-czarny-4063542965271.jpg)