mężczyźni
Pasek męski skórzany premium szeroki 4cm klasyczny czarny Beltimore Jeans E04 : Kolory - czarny, Rozmiar pasków - r.120-135 cm
54.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 54.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 54.90 zł
Opis:
| Kolory | czarny |
| Rozmiar pasków | r.120-135 cm |
- Kolory - czarny
- Rozmiar pasków - r.120-135 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 4 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klasyczna klamra w kolorze postarzanego srebrna |
Parametry:
| SKU | 72094 |
|---|---|
| Materiał | jeans |
| Płeć | mężczyźni |

/guess-torebka-hwevg9-64178-czarny-0190231930259.jpg)
/guess-torebka-phoebe-hwpd96-65020-bezowy-0190231961994.jpg)
/calvin-klein-torebka-foil-logo-conv-shoulder-bag-lv04f3272g-zolty-8721224844066.jpg)
/guess-torebka-evie-hwbg96-64200-czarny-0198659025649.jpg)
/calvin-klein-jeans-saszetka-workwear-ut-flap-reporter-18-lv04g3025g-czarny-8721107861166.jpg)
/tommy-jeans-torebka-tjw-pillow-shoulder-bag-aw0aw16977-czarny-8720638199342.jpg)