mężczyźni
Pasek męski skórzany premium szeroki 4cm klasyczny czarny Beltimore Jeans E04 : Kolory - czarny, Rozmiar pasków - r.115-130 cm
54.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 54.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 54.90 zł
Opis:
| Kolory | czarny |
| Rozmiar pasków | r.115-130 cm |
- Kolory - czarny
- Rozmiar pasków - r.115-130 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 4 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klasyczna klamra w kolorze postarzanego srebrna |
Parametry:
| SKU | 72093 |
|---|---|
| Materiał | jeans |
| Płeć | mężczyźni |

/michael-kors-zegarek-gramercy-mk7529-srebrny-4064092325973.jpg)
/cars-torebka-ceo-acccs-ss26-239dpc-czarny-5906751995105.jpg)
/g-shock-zegarek-g-squad-gbd-200-1a1er-czarny-0000306018440.jpg)
/guess-kolczyki-jube06-183jw-zloty-0000306144989.jpg)
/marciano-guess-torebka-5bgz17-7411a-czarny-7621806223504.jpg)
/tous-torebka-2002379901-bezowy-0000305998545.jpg)