mężczyźni
Pasek męski skórzany premium szeroki 4cm klasyczny czarny Beltimore Jeans E04 : Kolory - czarny, Rozmiar pasków - r.110-125 cm
54.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 54.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 54.90 zł
Opis:
| Kolory | czarny |
| Rozmiar pasków | r.110-125 cm |
- Kolory - czarny
- Rozmiar pasków - r.110-125 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 4 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klasyczna klamra w kolorze postarzanego srebrna |
Parametry:
| SKU | 72092 |
|---|---|
| Materiał | jeans |
| Płeć | mężczyźni |


/puma-czapka-ess-high-crown-264100-03-bordowy-0000305160911.jpg)
/g-star-raw-torebka-eo-lda8423j-niebieski-5906751619476.jpg)
/mexx-torebka-ceo-mexx-s-005-07-rozowy-5906751666722.jpg)
/valentino-duzy-portfel-meski-marnier-vpp5xq68-czarny-8058043626598.jpg)
/boss-pasek-meski-elio-50529898-czarny-0000304272080.jpg)