mężczyźni
Pasek męski skórzany premium szeroki 4cm klasyczny czarny Beltimore Jeans E04 : Kolory - czarny, Rozmiar pasków - r.105-120 cm
54.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 54.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 54.90 zł
Opis:
| Kolory | czarny |
| Rozmiar pasków | r.105-120 cm |
- Kolory - czarny
- Rozmiar pasków - r.105-120 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 4 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klasyczna klamra w kolorze postarzanego srebrna |
Parametry:
| SKU | 72091 |
|---|---|
| Materiał | jeans |
| Płeć | mężczyźni |

/aldo-torebka-zaria-14076945-bialy-0000305529398.jpg)
/michael-kors-zegarek-slim-runway-mk7545-rozowy-4064092340228.jpg)
/plein-sport-zegarek-thunderstorm-psbba0423-czarny-7630615131252.jpg)
/guess-zegarek-gw0795g4-zloty-0091661545504.jpg)
/guess-torebka-brooke-hwbg98-97080-czarny-0198659025847.jpg)
/love-moschino-nerka-jc4003pp1ola0701-blekitny-0000305995353.jpg)