mężczyźni
Pasek męski skórzany premium szeroki 4cm klasyczny czarny Beltimore Jeans E01 : Kolory - czarny, Rozmiar pasków - r.100-115 cm
49.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 49.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 49.90 zł
Opis:
| Kolory | czarny |
| Rozmiar pasków | r.100-115 cm |
- Kolory - czarny
- Rozmiar pasków - r.100-115 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 4 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klasyczna klamra w kolorze postarzanego srebrna |
Parametry:
| SKU | 71831 |
|---|---|
| Materiał | jeans |
| Płeć | mężczyźni |

/plein-sport-zegarek-thunderstorm-psbba0423-czarny-7630615131252.jpg)
/valentino-torebka-ocarina-vbs3kk10r-ecru-8054942227713.jpg)
/valentino-torba-na-laptopa-marnier-vbs5xq04-czarny.jpg)
/liu-jo-torebka-aa6150-es029-brazowy-0000306027121.jpg)
/reima-kapelusz-rantsu-5300157b-koralowy-0000305938312.jpg)
