mężczyźni
Pasek męski skórzany premium szeroki 4 cm skóra licowa Beltimore czarny E36 : Kolory - brązowy, beżowy, Rozmiar pasków - r.100-115 cm
65.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 65.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 65.90 zł
Opis:
| Kolory | brązowy, beżowy |
| Rozmiar pasków | r.100-115 cm |
- Kolory - brązowy, beżowy
- Rozmiar pasków - r.100-115 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 4 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klasyczna klamra w kolorze postarzanego srebrna |
Parametry:
| SKU | 72111 |
|---|---|
| Płeć | mężczyźni |

/lauren-ralph-lauren-torebka-431966765006-czerwony-3616853607333.jpg)
/liu-jo-torebka-lunny-af5188-e0426-brazowy-8059524069309.jpg)
/guess-torebka-hwvg94-93180-ecru-0190231874348.jpg)
/guess-torebka-hwezg9-52306-khaki-0190231908289.jpg)
/guess-torebka-v5bz08wf660-bordowy-7621806004943.jpg)
/hugo-bransoletka-e-doublebraid4-50552596-niebieski-0000306222823.jpg)