mężczyźni
Pasek męski skórzany premium 3,5 cm casualowy skóra lico Beltimore granatowy E40 : Kolory - czarny, Rozmiar pasków - r.90-105 cm
59.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 59.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 59.90 zł
Opis:
| Kolory | czarny |
| Rozmiar pasków | r.90-105 cm |
- Kolory - czarny
- Rozmiar pasków - r.90-105 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 3,3 cm-3,5 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klamra klasyczna satynowa |
| Rodzaj klamry paska | Klasyczna |
Parametry:
| SKU | 77913 |
|---|---|
| Płeć | mężczyźni |

/coach-torebka-lola-ccc45-czarny-0000306060586.jpg)
/czapka-z-daszkiem-guess-jeans-ceo-gj-u3-003-ss26-czarny-5906751966709.jpg)
/torebka-u-s-polo-assn-biuxt8582wvp-czarny-0000306257030.jpg)
/g-shock-zegarek-octagon-ga-2100gb-1aer-czarny-4549526358203.jpg)
/plein-sport-zegarek-touchdown-psfba1023-srebrny-0000304086694.jpg)
/g-star-raw-portfel-hp-leo-1-goat-czarny-5906751715833.jpg)