mężczyźni
Pasek męski skórzany premium 3,5 cm casualowy skóra lico Beltimore granatowy E40 : Kolory - czarny, Rozmiar pasków - r.85-100 cm
59.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 59.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 59.90 zł
Opis:
| Kolory | czarny |
| Rozmiar pasków | r.85-100 cm |
- Kolory - czarny
- Rozmiar pasków - r.85-100 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 3,3 cm-3,5 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klamra klasyczna satynowa |
| Rodzaj klamry paska | Klasyczna |
Parametry:
| SKU | 77912 |
|---|---|
| Płeć | mężczyźni |

/hugo-portfel-subway-50470760-czarny-4021417197677.jpg)
/armani-exchange-torebka-xw002567-af12039-u6018-brazowy-0000305968401.jpg)
/calvin-klein-portfel-emblem-hw-pebble-snap-cardholder-lv04f1127g-czarny-8721223893690.jpg)
/guess-torebka-tatum-hwng96-67060-brazowy-0190231963516.jpg)

