mężczyźni
Pasek męski skórzany premium 3,5 cm casualowy skóra lico Beltimore granatowy E40 : Kolory - czarny, Rozmiar pasków - r.130-145 cm
69.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 69.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 69.90 zł
Opis:
| Kolory | czarny |
| Rozmiar pasków | r.130-145 cm |
- Kolory - czarny
- Rozmiar pasków - r.130-145 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 3,3 cm-3,5 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klamra klasyczna satynowa |
| Rodzaj klamry paska | Klasyczna |
Parametry:
| SKU | 77917 |
|---|---|
| Płeć | mężczyźni |

/michael-michael-kors-torebka-flora-30t5gffs2b-bezowy-0197853726918.jpg)
/furla-torebka-wb01882-bx3036-o6000-1-002-20-bg-b-czarny-0000305615541.jpg)
/tommy-hilfiger-torebka-emblem-shopper-aw0aw15178-granatowy-8720644643068.jpg)
/coccinelle-torebka-qkg-coccinellesunup-suede-e1-qkg-13-01-01-brazowy-8059978770820.jpg)
/guess-torebka-dea-hwbg79-93060-czarny-0190231994589.jpg)
/calvin-klein-torebka-bold-ck-mini-bag-lv04f1125g-rozowy-8721223889082.jpg)