mężczyźni
Pasek męski skórzany premium 3,5 cm casualowy skóra lico Beltimore granatowy E40 : Kolory - czarny, Rozmiar pasków - r.125-140 cm
69.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 69.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 69.90 zł
Opis:
| Kolory | czarny |
| Rozmiar pasków | r.125-140 cm |
- Kolory - czarny
- Rozmiar pasków - r.125-140 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 3,3 cm-3,5 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klamra klasyczna satynowa |
| Rodzaj klamry paska | Klasyczna |
Parametry:
| SKU | 77918 |
|---|---|
| Płeć | mężczyźni |

/michael-michael-kors-torebka-30r6s9jt9l-niebieski-0000305906427.jpg)
/furla-torebka-goccia-m-wb01978-are000-kh-pnn00-bialy-0000305916310.jpg)
/michael-michael-kors-torebka-30r6gq6s2b-brazowy-0000305906625.jpg)
/michael-michael-kors-torebka-30r6g0xl1s-brazowy-0000305906069.jpg)
/liu-jo-torebka-aa6121-e0958-ecru-0000306026872.jpg)
/naszyjnik-hugo-50566286-srebrny-0000306222656.jpg)