mężczyźni
Pasek męski skórzany premium 3,5 cm casualowy skóra lico Beltimore granatowy E40 : Kolory - czarny, Rozmiar pasków - r.105-120 cm
59.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 59.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 59.90 zł
Opis:
| Kolory | czarny |
| Rozmiar pasków | r.105-120 cm |
- Kolory - czarny
- Rozmiar pasków - r.105-120 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 3,3 cm-3,5 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klamra klasyczna satynowa |
| Rodzaj klamry paska | Klasyczna |
Parametry:
| SKU | 77916 |
|---|---|
| Płeć | mężczyźni |

/calvin-klein-torebka-emblem-trio-shoulder-bag-lv04f3369g-czarny-8721223883035.jpg)
/guess-torebka-bolena-hwzg92-07090-ecru-0190231994480.jpg)
/armani-exchange-torebka-xw002228-af22632-uc001-czarny-0000305967954.jpg)
/coach-chusta-29cas76-brazowy-0000306060845.jpg)
/valentino-torebka-doris-re-vbs9on07-brazowy-0000305941985.jpg)
/guess-torebka-isobel-hwbg99-32210-zolty-jasny-0000305926326.jpg)