mężczyźni
Pasek męski skórzany premium 3,5 cm casualowy skóra lico Beltimore granatowy E40 : Kolory - czarny, Rozmiar pasków - r.100-115 cm
59.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 59.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 59.90 zł
Opis:
| Kolory | czarny |
| Rozmiar pasków | r.100-115 cm |
- Kolory - czarny
- Rozmiar pasków - r.100-115 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 3,3 cm-3,5 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klamra klasyczna satynowa |
| Rodzaj klamry paska | Klasyczna |
Parametry:
| SKU | 77915 |
|---|---|
| Płeć | mężczyźni |

/tous-torebka-cube-2002106615-rozowy-0000304774447.jpg)
/liu-jo-torebka-aa6210-e1012-ecru-0000306027862.jpg)
/tory-burch-kolczyki-moondance-180857-zloty-0000306297210.jpg)
/g-star-raw-torebka-ceo-xc8971-niebieski-5906751985922.jpg)
/calvin-klein-torebka-lv04f3383g-czarny-8721223892211.jpg)
/g-shock-zegarek-g-squad-gbd-200-1a1er-czarny-0000306018440.jpg)