mężczyźni
Pasek męski skórzany premium 3,5 cm casualowy brązowy skóra lico Beltimore brązowy E37 : Kolory - brązowy, beżowy, Rozmiar pasków - r.95-110 cm
59.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 59.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 59.90 zł
Opis:
| Kolory | brązowy, beżowy |
| Rozmiar pasków | r.95-110 cm |
- Kolory - brązowy, beżowy
- Rozmiar pasków - r.95-110 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 3,3 cm-3,5 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klamra klasyczna satynowa |
| Rodzaj klamry paska | Klasyczna |
Parametry:
| SKU | 72152 |
|---|---|
| Płeć | mężczyźni |

/plein-sport-zegarek-wildcat-psgba0323-granatowy-7630615131528.jpg)
/roxy-czapka-erjha04015-rozowy.jpg)
/valentino-torebka-divina-vbs1r417g-srebrny-8054942441027.jpg)
/lauren-ralph-lauren-torebka-large-cameryn-431960183009-brazowy-3616855891686.jpg)
/valentino-duzy-portfel-damski-divina-vps1r4155g-bezowy-8052790713136.jpg)
/tous-pierscionek-1004284311-srebrny-8445141293669.jpg)