mężczyźni
Pasek męski BELTIMORE r.85-100 cm E42 czarny
59.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 59.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 59.90 zł
Opis:
| Kolory | brązowy, beżowy |
| Rozmiar pasków | r.85-100 cm |
- Kolory - brązowy, beżowy
- Rozmiar pasków - r.85-100 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 3,3 cm-3,5 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klamra klasyczna satynowa |
| Rodzaj klamry paska | Klasyczna |
Parametry:
| SKU | 72134 |
|---|---|
| Płeć | mężczyźni |




/calvin-klein-pasek-damski-ck-buckle-skinny-belt-1-5-k60k612932-bialy-0000304614897.jpg)

/pasek-damski-elisabetta-franchi-ct-10s-62e2-v220-czarny-0000306087194.jpg)