mężczyźni
Pasek męski BELTIMORE r.120-135 cm E41 brązowy
59.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 59.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 59.90 zł
Opis:
| Kolory | brązowy, beżowy |
| Rozmiar pasków | r.120-135 cm |
- Kolory - brązowy, beżowy
- Rozmiar pasków - r.120-135 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 3,3 cm-3,5 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klamra klasyczna satynowa |
| Rodzaj klamry paska | Klasyczna |
Parametry:
| SKU | 72117 |
|---|---|
| Płeć | mężczyźni |



/pasek-damski-patrizia-pepe-cw6409-l001-b111-brazowy-0000306034815.jpg)


/pasek-calvin-klein-casual-pin-buckle-35mm-fixed-lv04d7088g-granatowy-0000305731616.jpg)