mężczyźni
Pasek męski BELTIMORE r.115-130 cm E38 czarny
59.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 59.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 59.90 zł
Opis:
| Kolory | czarny |
| Rozmiar pasków | r.115-130 cm |
- Kolory - czarny
- Rozmiar pasków - r.115-130 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 3,3 cm-3,5 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klamra klasyczna satynowa |
| Rodzaj klamry paska | Klasyczna |
Parametry:
| SKU | 74463 |
|---|---|
| Płeć | mężczyźni |


/calvin-klein-pasek-damski-braided-logo-buckle-25mm-lv04f7087g-czarny-0000305731289.jpg)
/pasek-lauren-ralph-lauren-412980805003-ecru-0000305809285.jpg)
/pasek-tommy-jeans-tjw-oval-3-0-aw0aw15836-brazowy-0000305733207.jpg)
/pasek-beverly-hills-polo-club-cwbeo-bhpc-m2-001-ss26-brazowy-5907964005155.jpg)