mężczyźni
Pasek męski BELTIMORE r.105-120 cm E34 c. brązowy
65.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 65.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 65.90 zł
Opis:
| Kolory | brązowy, beżowy |
| Rozmiar pasków | r.105-120 cm |
- Kolory - brązowy, beżowy
- Rozmiar pasków - r.105-120 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 4 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klasyczna klamra w kolorze postarzanego srebrna |
Parametry:
| SKU | 72009 |
|---|---|
| Płeć | mężczyźni |


/pasek-meski-calvin-klein-emblem-plaque-buckle-32mm-lv04d7046g-czarny-0000305362919.jpg)

/pasek-damski-guess-bw9325-p6115-bezowy-0000305814951.jpg)

/boss-pasek-meski-otano-50522893-czarny-0000306286481.jpg)