mężczyźni
Pasek męski BELTIMORE r.100-115 cm E34 c. brązowy
59.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 59.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 59.90 zł
Opis:
| Kolory | brązowy, beżowy |
| Rozmiar pasków | r.100-115 cm |
- Kolory - brązowy, beżowy
- Rozmiar pasków - r.100-115 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 4 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klasyczna klamra w kolorze postarzanego srebrna |
Parametry:
| SKU | 72010 |
|---|---|
| Płeć | mężczyźni |



/patrizia-pepe-pasek-damski-8w0047-l001-k118-czarny-0000304392849.jpg)
/pasek-meski-hugo-50548339-czarny-0000305429612.jpg)
/pasek-damski-patrizia-pepe-8w0044-l001-b775-bezowy-0000305582638.jpg)
/pasek-beverly-hills-polo-club-ceo-bhpc-w2-002-ss26-bezowy-5906751989777.jpg)