Sandały JENNY CEO-WS21167-01 Czarny - kobiece

JENNY


99.99 zł szt
Do darmowej dostawy brakuje 149.01zł

Historia cen

Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
  • Najniższa cena w historii: 99.99 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99.99 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Sandały JENNY CEO-WS21167-01 Czarny
Kolor: czarny
Fason: Sandały
Rodzaj obcasa: Klocek
Cholewka: Imitacja skóry naturalnej
Styl: Codzienne
Zapięcie: Sprzączka
Sezon: Spring/Summer 2026
Wzór:
Marka: JENNY
Materiał: Włókienniczy
Rodzaj podeszwy:
Obcas:

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić taniej Sandały JENNY CEO-WS21167-01 Czarny - kobiece w eobuwie.com.pl?

Odkryj dodatkowe promocje w sklepie, aby kupić Sandały JENNY CEO-WS21167-01 Czarny - kobiece w eobuwie.com.pl taniej. Liczba obowiązujących promocji: 1. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy obecnie można skorzystać z kodu rabatowego dla produktu Sandały JENNY CEO-WS21167-01 Czarny - kobiece?

Niestety, aktualnie nie ma ważnych kodów rabatowych dla Sandały JENNY CEO-WS21167-01 Czarny - kobiece w eobuwie.com.pl.
Aktualizacja informacji o promocji: 05.07.26
Nie musisz przeszukiwać stron z kodami rabatowymi! Przy każdym produkcie na naszej stronie znajdziesz informację o dostępności kodu rabatowego.

Czy istnieją inne promocje obejmujące produkt Sandały JENNY CEO-WS21167-01 Czarny - kobiece?

Tak, dla produktu Sandały JENNY CEO-WS21167-01 Czarny - kobiece w eobuwie.com.pl mogą być dostępne także poniższe promocje:
Promocja SALE DO -60%. Odkryj letnie okazje w eobuwie! Tysiące produktów w jeszcze niższych cenach. Buty, torebki i plecaki; kultowe i ponadczasowe modele oraz letnie propozycje od znanych marek teraz wyłapiesz w promocji aż do -60%! Sprawdź ofertę.. Ważna do 15.07.26. Wartość rabatu: 60%.
Aktualizacja informacji o promocji: 05.07.26
Odwiedzaj naszą stronę regularnie, aby znaleźć najlepsze promocje i okazje na eobuwie.com.pl!

Kto jest sprzedawcą produktu Sandały JENNY CEO-WS21167-01 Czarny - kobiece?

Sandały JENNY CEO-WS21167-01 Czarny - kobiece oferowany jest na naszej stronie przez partnera eobuwie.com.pl. eobuwie.com.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez eobuwie.com.pl?

Liczba produktów w tej kategorii, co Sandały JENNY CEO-WS21167-01 Czarny - kobiece od eobuwie.com.pl: 4655. Produkty o najniższej cenie to: Sandały Nelli Blu 802396 Różowy - dziewczęce, Sandały Jenny Fairy WYL1610-5 Różowy - kobiece, Sandały Nelli Blu CS166-3 Czarny - dziewczęce, Sandały BATWHEELS SS24-308BWWB Granatowy - chłopięce, Sandały Jenny Fairy WS6035-17 Czarny - kobiece, Sandały Action Boy CM230912-18 Szary - chłopięce. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Geox, Primigi, Lasocki, Froddo, Rieker, Biomecanics, Skechers, Melissa, Lasocki Kids, Teva.

Jak kształtuje się cena Sandały JENNY CEO-WS21167-01 Czarny - kobiece na tle innych produktów w tej kategorii w eobuwie.com.pl?

Koszt produktu Sandały JENNY CEO-WS21167-01 Czarny - kobiece w eobuwie.com.pl, który wynosi 99.99 zł jest powyżej średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje ekstremalnie duże zróżnicowanie cen produktów.


Parametry:

EAN 5906751870945
SKU 5906751870914
Kolor czarny
Rozmiar 39, 40, 41, 35, 36, 37, 38
Typ Klocek
Płeć kobiety
Grupa wiekowa dorośli