Mokasyny JENNY EDI WYL3675-2 Czarny -

JENNY


99.99 zł szt
Do darmowej dostawy brakuje 149.01zł

Historia cen

Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
  • Najniższa cena w historii: 99.99 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99.99 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Mokasyny JENNY EDI WYL3675-2 Czarny
Kolor: czarny
Fason: Mokasyny
Rodzaj obcasa: Płaski
Cholewka: Materiał tekstylny
Styl: Eleganckie
Zapięcie: Wsuwane
Sezon: Spring/Summer 2025
Wzór:
Marka: JENNY
Materiał: Syntetyk
Rodzaj podeszwy:
Obcas:

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak znaleźć zniżki na Mokasyny JENNY EDI WYL3675-2 Czarny - w eobuwie.com.pl?

Oszczędzaj na Mokasyny JENNY EDI WYL3675-2 Czarny - w eobuwie.com.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 1. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy obecnie można skorzystać z kodu rabatowego dla produktu Mokasyny JENNY EDI WYL3675-2 Czarny -?

Obecnie brak dostępnych kodów rabatowych, które mogą dotyczyć Mokasyny JENNY EDI WYL3675-2 Czarny - w eobuwie.com.pl.
Aktualizacja informacji o promocji: 03.07.26
Nie potrzebujesz szukać kuponów na stronach z rabatami! Informacja o dostępności kodu rabatowego znajduje się przy każdym produkcie na naszej stronie.

Czy aktualnie dostępne są inne promocje dla: Mokasyny JENNY EDI WYL3675-2 Czarny -?

Tak. Dla produktu Mokasyny JENNY EDI WYL3675-2 Czarny - w eobuwie.com.pl mogą obowiązywać także inne zniżki:
Promocja SALE DO -60%. Odkryj letnie okazje w eobuwie! Tysiące produktów w jeszcze niższych cenach. Buty, torebki i plecaki; kultowe i ponadczasowe modele oraz letnie propozycje od znanych marek teraz wyłapiesz w promocji aż do -60%! Sprawdź ofertę.. Obowiązuje do 15.07.26. Wartość rabatu: 60%.
Aktualizacja informacji o promocji: 03.07.26
Odwiedzaj naszą stronę regularnie, aby znaleźć najlepsze promocje i okazje na eobuwie.com.pl!

Kto jest sprzedawcą produktu Mokasyny JENNY EDI WYL3675-2 Czarny -?

Mokasyny JENNY EDI WYL3675-2 Czarny - oferowany jest na naszej stronie przez partnera eobuwie.com.pl. eobuwie.com.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez eobuwie.com.pl?

Liczba produktów w tej kategorii, co Mokasyny JENNY EDI WYL3675-2 Czarny - od eobuwie.com.pl: 590. Produkty o najniższej cenie to: Mokasyny Jenny Fairy WFA1010-2 Bordowy -, Mokasyny Jenny Fairy WYL123-4 Beżowy -, Mokasyny Jenny Fairy WFA1010-1 Czarny -, Mokasyny Jenny Fairy WFA1010-3 Beżowy -, Mokasyny Clara Barson WYL0312-XX2 Czarny -, Mokasyny Jenny Fairy WFA1010-2 Czarny -. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Tommy Hilfiger, Geox, Polo Ralph Lauren, BOSS, Lasocki, LAUREN RALPH LAUREN, GINO ROSSI, Tamaris, Mayoral, Clarks.

Jak kształtuje się cena Mokasyny JENNY EDI WYL3675-2 Czarny - na tle innych produktów w tej kategorii w eobuwie.com.pl?

Koszt produktu Mokasyny JENNY EDI WYL3675-2 Czarny - w eobuwie.com.pl, który wynosi 99.99 zł jest powyżej średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje ekstremalnie duże zróżnicowanie cen produktów.


Parametry:

EAN 5903698013091
SKU 5903698013039
Kolor czarny
Rozmiar 36, 37, 38, 39
Typ Płaski
Płeć kobiety
Grupa wiekowa dorośli