Mokasyny Clarks Narini Edge 26181452 Granatowy -

Clarks


295.99 zł 259.99 zł szt
Darmowa dostawa

Historia cen

-12%
Cena tego produktu spadła w ostatnim czasie o 12%
  • Najniższa cena w historii: 259.99 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 259.99 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Mokasyny Clarks Narini Edge 26181452 Granatowy
Kolor: granatowy
Fason: Mokasyny
Rodzaj obcasa: Płaski
Cholewka: Skóra naturalna zamsz
Styl: Codzienne
Zapięcie: Wsuwane
Sezon: Spring/Summer 2026
Wzór:
Marka: Clarks
Materiał:
Rodzaj podeszwy:
Obcas:

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak nabyć Mokasyny Clarks Narini Edge 26181452 Granatowy - taniej w eobuwie.com.pl?

Skorzystaj z dodatkowych promocji w sklepie, aby kupić Mokasyny Clarks Narini Edge 26181452 Granatowy - w eobuwie.com.pl taniej. Liczba obowiązujących promocji: 1. Przeczytaj warunki promocji poniżej.

Czy w tej chwili obowiązuje kod rabatowy dla produktu Mokasyny Clarks Narini Edge 26181452 Granatowy -?

Aktualnie brak ważnych zniżek, które mogą obejmować Mokasyny Clarks Narini Edge 26181452 Granatowy - w eobuwie.com.pl.
Aktualizacja informacji: 02.07.26
Nie musisz przeszukiwać stron z kodami rabatowymi! Przy każdym produkcie na naszej stronie znajdziesz informację o dostępności kodu rabatowego.

Czy aktualnie są dostępne inne oferty promocyjne dla produktu Mokasyny Clarks Narini Edge 26181452 Granatowy -?

Tak. W sklepie eobuwie.com.pl dla produktu Mokasyny Clarks Narini Edge 26181452 Granatowy - mogą obowiązywać również następujące promocje:
Promocja SALE DO -60% ważna do dnia 15.07.26. Odkryj letnie okazje w eobuwie! Tysiące produktów w jeszcze niższych cenach. Buty, torebki i plecaki; kultowe i ponadczasowe modele oraz letnie propozycje od znanych marek teraz wyłapiesz w promocji aż do -60%! Sprawdź ofertę.. Wartość rabatu: 60%.
Aktualizacja informacji: 02.07.26
Odkryj najlepsze promocje i okazje na eobuwie.com.pl – odwiedzaj naszą stronę regularnie!

Kto jest sprzedawcą produktu Mokasyny Clarks Narini Edge 26181452 Granatowy -?

Mokasyny Clarks Narini Edge 26181452 Granatowy - oferowany jest na naszej stronie przez partnera eobuwie.com.pl. eobuwie.com.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez eobuwie.com.pl?

Liczba produktów w tej kategorii, co Mokasyny Clarks Narini Edge 26181452 Granatowy - od eobuwie.com.pl: 576. Produkty o najniższej cenie to: Mokasyny Jenny Fairy WYL123-4 Beżowy -, Mokasyny Jenny Fairy WFA1010-2 Bordowy -, Mokasyny Jenny Fairy WFA1010-1 Czarny -, Mokasyny Clara Barson WYL0312-XX2 Czarny -, Mokasyny Clara Barson WSS21166-03 Beżowy -, Mokasyny Jenny Fairy WFA1010-3 Beżowy -. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Tommy Hilfiger, Polo Ralph Lauren, Geox, BOSS, LAUREN RALPH LAUREN, Tamaris, GINO ROSSI, Lasocki, Mayoral, Clarks.

Jak kształtuje się cena Mokasyny Clarks Narini Edge 26181452 Granatowy - na tle innych produktów w tej kategorii w eobuwie.com.pl?

Koszt produktu Mokasyny Clarks Narini Edge 26181452 Granatowy - w eobuwie.com.pl, który wynosi 259.99 zł jest poniżej średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje ekstremalnie duże zróżnicowanie cen produktów.


Parametry:

EAN 5063421080780
SKU 305834119
Kolor granatowy
Rozmiar 36, 39, 39.1.2, 40
Typ Płaski
Płeć kobiety
Grupa wiekowa dorośli