Klapki Lasocki WI16-MENA-12 Czarny -

Lasocki


89.99 zł szt
Do darmowej dostawy brakuje 159.01zł

Historia cen

Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
  • Najniższa cena w historii: 77.99 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 89.99 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Klapki Lasocki WI16-MENA-12 Czarny
Kolor: czarny
Fason: Klapki
Rodzaj obcasa: Płaski
Cholewka: Skóra naturalna licowa
Styl: Codzienne
Zapięcie: Wsuwane
Sezon: Spring/Summer 2024
Wzór:
Marka: Lasocki
Materiał: Skóra
Rodzaj podeszwy:
Obcas:

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić taniej Klapki Lasocki WI16-MENA-12 Czarny - w eobuwie.com.pl?

Odkryj dodatkowe promocje w sklepie, aby kupić Klapki Lasocki WI16-MENA-12 Czarny - w eobuwie.com.pl taniej. Liczba obowiązujących promocji: 1. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy obecnie można skorzystać z kodu rabatowego dla produktu Klapki Lasocki WI16-MENA-12 Czarny -?

Niestety, aktualnie nie ma ważnych kodów rabatowych dla Klapki Lasocki WI16-MENA-12 Czarny - w eobuwie.com.pl.
Aktualizacja informacji o promocji: 05.07.26
Nie musisz przeszukiwać stron z kodami rabatowymi! Przy każdym produkcie na naszej stronie znajdziesz informację o dostępności kodu rabatowego.

Czy istnieją inne promocje obejmujące produkt Klapki Lasocki WI16-MENA-12 Czarny -?

Tak, dla produktu Klapki Lasocki WI16-MENA-12 Czarny - w eobuwie.com.pl mogą być dostępne także poniższe promocje:
Promocja SALE DO -60%. Odkryj letnie okazje w eobuwie! Tysiące produktów w jeszcze niższych cenach. Buty, torebki i plecaki; kultowe i ponadczasowe modele oraz letnie propozycje od znanych marek teraz wyłapiesz w promocji aż do -60%! Sprawdź ofertę.. Ważna do 15.07.26. Wartość rabatu: 60%.
Aktualizacja informacji o promocji: 05.07.26
Odwiedzaj naszą stronę regularnie, aby znaleźć najlepsze promocje i okazje na eobuwie.com.pl!

Kto jest sprzedawcą produktu Klapki Lasocki WI16-MENA-12 Czarny -?

Klapki Lasocki WI16-MENA-12 Czarny - oferowany jest na naszej stronie przez partnera eobuwie.com.pl. eobuwie.com.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez eobuwie.com.pl?

Liczba produktów w tej kategorii, co Klapki Lasocki WI16-MENA-12 Czarny - od eobuwie.com.pl: 3893. Produkty o najniższej cenie to: Klapki Nelli Blu 23051905 Różowy -, Klapki Jenny Fairy CT1011-7 Czarny -, Klapki Jenny Fairy CT1011-9 Różowy -, Klapki Jenny Fairy CT1011-9 Biały -, Klapki Jenny Fairy CT1011-6 Fioletowy -, Klapki Jenny Fairy CT1011-9B Czarny -. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Birkenstock, DeeZee, Scholl, Guess, Tamaris, Lasocki, Calvin Klein, KARL LAGERFELD, Tommy Hilfiger, adidas.

Jak kształtuje się cena Klapki Lasocki WI16-MENA-12 Czarny - na tle innych produktów w tej kategorii w eobuwie.com.pl?

Koszt produktu Klapki Lasocki WI16-MENA-12 Czarny - w eobuwie.com.pl, który wynosi 89.99 zł jest powyżej średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje ekstremalnie duże zróżnicowanie cen produktów.


Parametry:

EAN 5905588421177
SKU 5905588421092
Kolor czarny
Rozmiar 36, 37
Typ Płaski
Płeć kobiety
Grupa wiekowa dorośli