4F T-shirt regular z nadrukiem męski - zielony
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 69.99 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 69.99 zł
Opis:
Męski bawełniany T-shirt regular z okrągłym dekoltemMęski bawełniany T-shirt to codzienny model ze średniej grubości dzianiny, który sprawdzi się w prostych casualowych zestawach. Krój regular wygodnie dopasowuje się do sylwetki bez mocnego przylegania, a standardowa długość do bioder dobrze układa się ze spodniami, jeansami lub szortami.
Co wyróżnia męski T-shirt z bawełnianej dzianiny?
Średniej grubości dzianina sprawdzi się na co dzień
Krój regular wygodnie dopasowuje się do sylwetki bez ścisłego przylegania
Okrągły dekolt to uniwersalne wykończenie pasujące do codziennych stylizacji
Do codziennych stylizacji i prostych zestawów
Model będzie dobrym wyborem, jeśli szukasz męskiego bawełnianego T-shirtu do pracy w swobodnym stylu, na weekend lub na co dzień. Regularny krój i klasyczny okrągły dekolt sprawdzą się wtedy, gdy zależy Ci na wygodnym, uniwersalnym fasonie.
Specyfikacja techniczna i najważniejsze dane
Przeznaczenie: codzienne użytkowanie, casualowe stylizacje
Materiał: bawełniana dzianina średniej grubości
Krój: regular, wygodnie dopasowujący się do sylwetki
Długość: standardowa, do bioder
Dekolt: okrągły
FAQ: męski bawełniany T-shirt
Czy T-shirt jest mocno dopasowany?Nie, ma krój regular, który wygodnie dopasowuje się do sylwetki bez ścisłego przylegania.
Czy materiał jest cienki?Nie, T-shirt został opisany jako wykonany ze średniej grubości dzianiny.
Jaki dekolt ma T-shirt?Model ma okrągły dekolt.
Jaką długość ma koszulka?T-shirt ma standardową długość do bioder.
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak kupić 4F T-shirt regular z nadrukiem męski - zielony w atrakcyjnej cenie na 4f.com.pl?
Oszczędzaj na 4F T-shirt regular z nadrukiem męski - zielony w 4f.com.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 1. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy dla produktu 4F T-shirt regular z nadrukiem męski - zielony dostępny jest aktualnie kod rabatowy?
Na chwilę obecną brak ważnych kodów rabatowych dla 4F T-shirt regular z nadrukiem męski - zielony w 4f.com.pl.
Informacje o promocji zaktualizowano dnia: 03.07.26
Nie szukaj kuponów na stronach z rabatami! Przy każdym produkcie na naszej stronie znajdziesz informację o dostępności kodu rabatowego.
Czy obecnie można skorzystać z innych promocji na produkt 4F T-shirt regular z nadrukiem męski - zielony?
Tak. Dla produktu 4F T-shirt regular z nadrukiem męski - zielony mogą obowiązywać w sklepie 4f.com.pl także następujące promocje:
Akcja promocyjna SALE do -30%. Nowe produkty i jeszcze niższe ceny! Sprawdź kolekcje odzieży, obuwia i akcesoriów damskich i męskich, ale także i dziecięcych dostępnych w ofercie 4F. Wyprzedaż odzieży sportowej 4F to kolekcje odzieży, obuwia i akcesoriów damskich i męskich, ale także i dziecięcych. W ofercie Sale 4F znajdziemy stroje treningowe i na co dzień, odzież wierzchnią na różne pory roku, a także dresy, spodnie i szorty, oraz obuwie i akcesoria. Na ciepłe dni sprawdzą się koszulki oraz szorty z oddychających materiałów, a także stroje kąpielowe i klapki. Wyprzedaż markowej odzieży sportowej to świetna okazja dla wszystkich lubiących sportowy i swobodny styl. Modny i ponadczasowy design sprawia, że ubrania nabierają miejskiego charakteru, i mogą być noszone zarówno na trening, jak i na co dzień. Skorzystaj z promocji i kup swoje ulubione produkty taniej.. Promocja obowiązuje do 31.07.26.
Informacje o promocji zaktualizowano dnia: 03.07.26
Regularne odwiedzanie naszej strony to klucz do najlepszych promocji i okazji na 4f.com.pl!
Kto jest sprzedawcą produktu 4F T-shirt regular z nadrukiem męski - zielony?
4F T-shirt regular z nadrukiem męski - zielony oferowany jest na naszej stronie przez partnera 4f.com.pl. 4f.com.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez 4f.com.pl?
Liczba produktów w tej kategorii, co 4F T-shirt regular z nadrukiem męski - zielony od 4f.com.pl: 1230. Produkty o najniższej cenie to: 4F T-shirt oversize z nadrukiem damski - niebieski, 4F T-shirt regular gładki dziewczęcy - szary , 4F Koszulka bez rękawów z prążkowanej dzianiny dziewczęca - szara , 4F Koszulka bez rękawów z nadrukiem dziewczęca - biała , 4F T-shirt regular z nadrukiem chłopięcy - zielony , 4F T-shirt regular z nadrukiem chłopięcy - biały . W tej kategorii dostępne są między innymi marki 4F.
Jak kształtuje się cena 4F T-shirt regular z nadrukiem męski - zielony na tle innych produktów w tej kategorii w 4f.com.pl?
Koszt produktu 4F T-shirt regular z nadrukiem męski - zielony w 4f.com.pl, który wynosi 69.99 zł jest powyżej średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje ekstremalnie duże zróżnicowanie cen produktów.
Parametry:
| EAN | 5907991050814 |
|---|---|
| SKU | 4FRAW26TTSHM4461-45S |
| Kolor | zielony |
| Rozmiar | 3XL, L, M, S, XL, XXL |
| Płeć | mężczyźni |
| Grupa wiekowa | dorośli |

/tommy-hilfiger-t-shirt-essential-kb0kb06879-m-niebieski-jasny-regular-fit-0000305947437.jpg)




