4F Spodenki trekkingowe szybkoschnące męskie - granatowe
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 139.99 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 139.99 zł
Opis:
Gotowe na szlak i szybkie tempoTechnologia 4FDry szybkoschnące włókna skutecznie odprowadzają wilgoć z dala od ciała
Rozciągliwy materiał 4Way Stretch elastyczna tkanina pracuje we wszystkich kierunkach
Hydrofobowa powłoka impregnacyjna ogranicza wchłanianie wilgoci z zewnątrz
Pas z zapięciem na zamek rzep i napy stabilne dopasowanie podczas marszu
Regulacja talii paskiem z klamrą umożliwia indywidualne dopasowanie
2 kieszenie boczne oraz kieszeń na udzie na zamek bezpieczne przechowywanie drobiazgów w terenie
Krój regular wygodnie dopasowuje się do sylwetki
Elementy odblaskowe poprawiają widoczność w słabym oświetleniu
Swoboda w terenie i szybkie schnięcie – męskie spodenki trekkingowe
Kolekcja trekkingowa została stworzona dla mężczyzn, którzy wybierają ruch, wyzwania i eksplorację poza utartymi szlakami. Techniczne materiały, dopracowana konstrukcja i funkcjonalne detale zapewniają komfort, ochronę i swobodę działania w zróżnicowanych warunkach terenowych. To odzież trekkingowa zaprojektowana z myślą o wydajności – na długie wędrówki, wymagające trasy i aktywny styl życia.
Spodenki trekkingowe szybkoschnące męskie zostały zaprojektowane z myślą o aktywności w terenie. Technologia 4FDry wykorzystuje szybkoschnące włókna, które skutecznie odprowadzają wilgoć z dala od ciała, zapewniając komfort podczas marszu. Rozciągliwy materiał 4Way Stretch pracuje we wszystkich kierunkach, wspierając pełną swobodę ruchów, a krój regular wygodnie dopasowuje się do sylwetki.
Hydrofobowa powłoka impregnacyjna ogranicza wchłanianie wilgoci z zewnątrz, co sprawdza się w zmiennych warunkach. Pas z zapięciem na zamek, rzep i napy oraz regulacja talii paskiem z klamrą umożliwiają stabilne i indywidualne dopasowanie. Dwie kieszenie boczne i kieszeń na udzie na zamek pozwalają bezpiecznie przechowywać drobiazgi, a elementy odblaskowe poprawiają widoczność w słabym oświetleniu.
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak kupić 4F Spodenki trekkingowe szybkoschnące męskie - granatowe w atrakcyjnej cenie na 4f.com.pl?
Oszczędzaj na 4F Spodenki trekkingowe szybkoschnące męskie - granatowe w 4f.com.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 1. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy dla produktu 4F Spodenki trekkingowe szybkoschnące męskie - granatowe dostępny jest aktualnie kod rabatowy?
Na chwilę obecną brak ważnych kodów rabatowych dla 4F Spodenki trekkingowe szybkoschnące męskie - granatowe w 4f.com.pl.
Informacje o promocji zaktualizowano dnia: 03.07.26
Nie szukaj kuponów na stronach z rabatami! Przy każdym produkcie na naszej stronie znajdziesz informację o dostępności kodu rabatowego.
Czy obecnie można skorzystać z innych promocji na produkt 4F Spodenki trekkingowe szybkoschnące męskie - granatowe?
Tak. Dla produktu 4F Spodenki trekkingowe szybkoschnące męskie - granatowe mogą obowiązywać w sklepie 4f.com.pl także następujące promocje:
Akcja promocyjna SALE do -30%. Nowe produkty i jeszcze niższe ceny! Sprawdź kolekcje odzieży, obuwia i akcesoriów damskich i męskich, ale także i dziecięcych dostępnych w ofercie 4F. Wyprzedaż odzieży sportowej 4F to kolekcje odzieży, obuwia i akcesoriów damskich i męskich, ale także i dziecięcych. W ofercie Sale 4F znajdziemy stroje treningowe i na co dzień, odzież wierzchnią na różne pory roku, a także dresy, spodnie i szorty, oraz obuwie i akcesoria. Na ciepłe dni sprawdzą się koszulki oraz szorty z oddychających materiałów, a także stroje kąpielowe i klapki. Wyprzedaż markowej odzieży sportowej to świetna okazja dla wszystkich lubiących sportowy i swobodny styl. Modny i ponadczasowy design sprawia, że ubrania nabierają miejskiego charakteru, i mogą być noszone zarówno na trening, jak i na co dzień. Skorzystaj z promocji i kup swoje ulubione produkty taniej.. Promocja obowiązuje do 31.07.26.
Informacje o promocji zaktualizowano dnia: 03.07.26
Regularne odwiedzanie naszej strony to klucz do najlepszych promocji i okazji na 4f.com.pl!
Kto jest sprzedawcą produktu 4F Spodenki trekkingowe szybkoschnące męskie - granatowe?
4F Spodenki trekkingowe szybkoschnące męskie - granatowe oferowany jest na naszej stronie przez partnera 4f.com.pl. 4f.com.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez 4f.com.pl?
Liczba produktów w tej kategorii, co 4F Spodenki trekkingowe szybkoschnące męskie - granatowe od 4f.com.pl: 388. Produkty o najniższej cenie to: 4F Spodenki dresowe dziewczęce - żółte , 4F Spodenki dresowe chłopięce - czerwone , 4F Spodenki dresowe chłopięce - niebieskie , 4F Spodenki dresowe dziewczęce - różowe , 4F Spodenki plażowe boardshorty chłopięce - niebieskie , 4F Spodenki plażowe boardshorty chłopięce - czerwone . W tej kategorii dostępne są między innymi marki 4F.
Jak kształtuje się cena 4F Spodenki trekkingowe szybkoschnące męskie - granatowe na tle innych produktów w tej kategorii w 4f.com.pl?
Koszt produktu 4F Spodenki trekkingowe szybkoschnące męskie - granatowe w 4f.com.pl, który wynosi 139.99 zł jest poniżej średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje bardzo duże zróżnicowanie cen produktów.
Parametry:
| EAN | 5907192708989 |
|---|---|
| SKU | 4FRSS26TFSHM1680-30S |
| Kolor | granatowy |
| Rozmiar | 3XL, L, M, XL, XXL |
| Płeć | mężczyźni |
| Grupa wiekowa | dorośli |






