4F Koszulka kolarska damska - granatowa


159.99 zł 119.99 zł szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h

Historia cen

-25%
Cena tego produktu spadła w ostatnim czasie o 25%
  • Najniższa cena w historii: 119.99 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 119.99 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Gdy tempo jazdy zaczyna rosnąć
Technologia 4FDry szybkoschnące włókna wspierają odprowadzanie wilgoci z dala od ciała
Raglanowe rękawy konstrukcja zwiększa swobodę ruchów podczas jazdy na rowerze
Jednokierunkowy zamek główne zapięcie pozwala szybko regulować wentylację w trakcie wysiłku
Trzy kieszenie tylne otwarte kieszonki na plecach pozwalają wygodnie przechowywać drobiazgi
Kieszeń z zamkiem dodatkowa tylna kieszeń pomaga bezpiecznie schować cenne przedmioty
Elementy odblaskowe poprawiają widoczność gdy warunki oświetleniowe są słabsze
Dopasowany krój slim fason przylega do sylwetki i wspiera wygodę podczas jazdy
Damska koszulka kolarska 4F – dopasowany krój do dynamicznej jazdy
Damska koszulka kolarska 4F sprawdzi się, gdy tempo jazdy zaczyna rosnąć i liczy się swoboda ruchów na rowerze. Dopasowany krój slim przylega do sylwetki, dzięki czemu materiał układa się blisko ciała i nie przesuwa się podczas pedałowania. Raglanowe rękawy pozwalają ramionom pracować naturalnie, co odczujesz szczególnie przy dłuższych trasach i podjazdach.
Tkanina z technologią 4FDry wykorzystuje szybkoschnące włókna, które pomagają odprowadzać wilgoć z dala od skóry. Gdy wysiłek rośnie, materiał szybciej schnie i łatwiej utrzymać komfort podczas jazdy. Jednokierunkowy zamek pozwala szybko zwiększyć wentylację, gdy potrzebujesz więcej przewiewu na podjeździe lub w cieplejszy dzień.
Z tyłu znajdują się trzy otwarte kieszenie kolarskie, w których wygodnie schowasz przekąski lub drobne akcesoria na trasę. Dodatkowa kieszeń zapinana na zamek pozwala bezpiecznie przechować telefon lub klucze. Elementy odblaskowe poprawiają widoczność, gdy poruszasz się po drodze przy słabszym oświetleniu.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak uzyskać najlepszą cenę na 4F Koszulka kolarska damska - granatowa w 4f.com.pl?

Użyj dodatkowych promocji, aby kupić 4F Koszulka kolarska damska - granatowa w 4f.com.pl taniej. Liczba obowiązujących promocji: 1. Przeczytaj warunki promocji poniżej.

Czy w tej chwili obowiązuje kod rabatowy dla produktu 4F Koszulka kolarska damska - granatowa?

Aktualnie brak ważnych zniżek, które mogą obejmować 4F Koszulka kolarska damska - granatowa w 4f.com.pl.
Aktualizacja informacji o promocji: 05.07.26
Nie musisz przeszukiwać stron z kodami rabatowymi! Przy każdym produkcie na naszej stronie znajdziesz informację o dostępności kodu rabatowego.

Czy dla produktu 4F Koszulka kolarska damska - granatowa dostępne są inne promocje?

Tak, dla produktu 4F Koszulka kolarska damska - granatowa w 4f.com.pl mogą być dostępne także następujące zniżki:
Promocja SALE do -30%. Nowe produkty i jeszcze niższe ceny! Sprawdź kolekcje odzieży, obuwia i akcesoriów damskich i męskich, ale także i dziecięcych dostępnych w ofercie 4F. Wyprzedaż odzieży sportowej 4F to kolekcje odzieży, obuwia i akcesoriów damskich i męskich, ale także i dziecięcych. W ofercie Sale 4F znajdziemy stroje treningowe i na co dzień, odzież wierzchnią na różne pory roku, a także dresy, spodnie i szorty, oraz obuwie i akcesoria. Na ciepłe dni sprawdzą się koszulki oraz szorty z oddychających materiałów, a także stroje kąpielowe i klapki. Wyprzedaż markowej odzieży sportowej to świetna okazja dla wszystkich lubiących sportowy i swobodny styl. Modny i ponadczasowy design sprawia, że ubrania nabierają miejskiego charakteru, i mogą być noszone zarówno na trening, jak i na co dzień. Skorzystaj z promocji i kup swoje ulubione produkty taniej.. Promocja ważna do 31.07.26
Aktualizacja informacji o promocji: 05.07.26
Odkryj najlepsze promocje i okazje na 4f.com.pl – odwiedzaj naszą stronę regularnie!

Kto jest sprzedawcą produktu 4F Koszulka kolarska damska - granatowa?

4F Koszulka kolarska damska - granatowa oferowany jest na naszej stronie przez partnera 4f.com.pl. 4f.com.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez 4f.com.pl?

Liczba produktów w tej kategorii, co 4F Koszulka kolarska damska - granatowa od 4f.com.pl: 1229. Produkty o najniższej cenie to: 4F T-shirt oversize z nadrukiem damski - niebieski, 4F T-shirt regular gładki dziewczęcy - szary , 4F Koszulka bez rękawów z prążkowanej dzianiny dziewczęca - szara , 4F Koszulka bez rękawów z nadrukiem dziewczęca - biała , 4F T-shirt regular z nadrukiem chłopięcy - zielony , 4F T-shirt regular z nadrukiem chłopięcy - biały . W tej kategorii dostępne są między innymi marki 4F.

Jak kształtuje się cena 4F Koszulka kolarska damska - granatowa na tle innych produktów w tej kategorii w 4f.com.pl?

Koszt produktu 4F Koszulka kolarska damska - granatowa w 4f.com.pl, który wynosi 119.99 zł jest poniżej średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje ekstremalnie duże zróżnicowanie cen produktów.


Parametry:

EAN 5907192044575
SKU 4FWSS26TFTSF1909-31S
Kolor granatowy
Rozmiar L, XL, XS
Grupa wiekowa dorośli
Płeć kobiety