Pasek skórzany BELTIMORE r.100-115 cm E41 brązowy
59.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 59.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 59.90 zł
Opis:
| Kolory | brązowy, beżowy |
| Rozmiar pasków | r.100-115 cm |
- Kolory - brązowy, beżowy
- Rozmiar pasków - r.100-115 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 3,3 cm-3,5 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klamra klasyczna satynowa |
| Rodzaj klamry paska | Klasyczna |
Parametry:
| SKU | 72121 |
|---|

/pasek-damski-guess-bw9243-p5325-zloty-0000305260741.jpg)

/guess-pasek-damski-bw9118-p4230-rozowy-0000304881183.jpg)


/guess-pasek-damski-bw9354-p6230-czarny-0000305925589.jpg)