mężczyźni
Pasek męski skórzany premium 3,5 cm casualowy skóra lico Beltimore granatowy E40 : Kolory - czarny, Rozmiar pasków - r.95-110 cm
59.90 zł
szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
- Najniższa cena w historii: 59.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 59.90 zł
Opis:
| Kolory | czarny |
| Rozmiar pasków | r.95-110 cm |
- Kolory - czarny
- Rozmiar pasków - r.95-110 cm
| Materiał | Skóra naturalna |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Szerokość (cm) | 3,3 cm-3,5 cm |
| Głębokość | 3-3,5 mm |
| Waga(kg) | 0,3 |
| Dodatkowe informacje | Klamra klasyczna satynowa |
| Rodzaj klamry paska | Klasyczna |
Parametry:
| SKU | 77914 |
|---|---|
| Płeć | mężczyźni |

/plein-sport-zegarek-hurricane-psdba0323-czarny-7630615131283.jpg)
/guess-jeans-torebka-cwbeo-guess-b-004-09-niebieski-5906751878033.jpg)
/eva-minge-torebka-eo-anika-lda8635-ecru-5906751642504.jpg)
/plein-sport-zegarek-thunderstorm-chrono-psaba0123-czarny-7630615131153.jpg)
/valentino-torebka-divina-vbs1r401g-zloty-1.jpg)
/timex-zegarek-main-street-tw2y39200-zloty-0000305964779.jpg)